Biebs w naszym szercie!

  Justin nosi wszędzie polski T-Shirt

  Polska marka Local Heroes ma powody do dumy. Jakiś czas temu, dziewczyny z LH postanowiły wysłać Justinowi Bieberowi swój flagowy produkt – koszulkę z napisem Doing Real Stuff Sucks (“robienie zwykłych rzeczy jest do d…”). Czy liczyły na sukces – nie wiadomo. Ale musiały doznać niezłego szoku, kiedy zdjęcia Biebsa w ich T-Shircie obiegły cały świat!

  Magazyny plotkarskie regularnie oskarżają Justina o to, że zachowuje się jak diwa i że zostając megagwiazdą w wieku 14 lat nie poznał prawdziwego życia. Piosenkarz postanowił zagrać krytykom na nosie i pokazać się w tej koszulce. Zrobił to niejednokrotnie!
  Po raz pierwszy zaprezentował koszulkę opuszczając studio nagraniowe. Następnie T-Shirt „wystąpił” w filmiku, w którym Bieber zachęca swoich fanów do stworzenia nowej wersji jego hitu “Boyfriend”.

  To nie koniec tej historii! Justin przebywa aktualnie w Madrycie, gdzie spotkał się z połówką duetu Local Heroes. Czy będzie z tego większa kampania i nasza marka zostanie doceniona też przez inne gwiazdy?

  Copyright: viva-tv.pl

  Poniedziałek, 11. Czerwca 2012