Stylówa na obdartusa!

 • Na festiwalu Wireless pojawiły się różne gwiazdy, ale najjaśniej lśniły nasze faworytki - Rihanna i Jessie J. Można wiele powiedzieć o ich urodzie, ale tym razem ich stylówa przebijała wszystko. Ubrały się podobnie - na śmieciowo. Nic do siebie nie pasowało, ale czy cały outfit pasował do nich? Zobaczcie! Która wygląda lepiej w ciuchach rodem ze szmateksu? Kreacje sceniczne rządzą się swoimi prawami, ale nie o to chodzi... Czy Riri i Jess umówiły się co do strojów? Czy J zadzwoniła do barbadoskiej piękności i powiedziała: Hej! Wyglądajmy jutro jak ze śmietnika! Będzie super! O dobieraniu dodatków nie ma mowy w tym przypadku ;)

 • Legginsy, lub rajstopy w pasy, do tego czerwone trampki, krótkie spodenki z czymś dziwnym wywieszonym na tyłku oraz całkiem fajna, ale zupełnie pospolita podwinięta koszulka. Trzeba przyznać Jess, że czego by nie miała na sobie - wygląda zaje... fajnie ;)

 • Riri miała ostatnio problemy ze stylówą, dlatego taki ubiór chyba ją ratuje... Nie musiała się zbytnio starać ;) Zobaczcie jak pięknie komponuje się ten haftowany top z babcinymi majtami w listki! :D Do tego bolerko z dziwacznej tkaniny, rajstopy, które wcale nie zdradzają rozmiaru zero oraz ostatnio nieodłączna - naszym zdaniem tragiczna - czapka z daszkiem.

 • Która bardziej poleciała po hardkorze? Zobaczcie, jaka mnogość różnych... szczegółów ;)

 • Najpopularniejsze wideo

  Riri czy Jessie J?

  Na festiwalu Wireless pojawiły się różne gwiazdy, ale najjaśniej lśniły nasze faworytki – Rihanna i Jessie J. Można wiele powiedzieć o ich urodzie, ale tym razem ich stylówa przebijała wszystko. Ubrały się podobnie – na śmieciowo. Nic do siebie nie pasowało, ale czy cały outfit pasował do nich? Zobaczcie! Która wygląda lepiej w ciuchach rodem ze szmateksu?

  Kreacje sceniczne rządzą się swoimi prawami, ale nie o to chodzi… Czy Riri i Jess umówiły się co do strojów? Czy J zadzwoniła do barbadoskiej piękności i powiedziała: Hej! Wyglądajmy jutro jak ze śmietnika! Będzie super! O dobieraniu dodatków nie ma mowy w tym przypadku ;)

  Zobacz fotki z festiwalu Wireless!

  Czwartek, 12. Lipca 2012