Biebs ogłusza!

  Zapłaci za to 9 milionów?!

  Stacey Wilson Betts, mieszkanka Oregonu,* złożyła do sądu pozew o odszkodowanie w wysokości 9,3 miliona dolarów!* Kobieta była z córką na koncercie Justina, który odbył się 14 lipca… 2010 roku. Od tamtego czasu Amerykanka* cierpi na poważne problemy ze słuchem.* Często słyszy również “dzwonienie” w uszach i ma przez to problemy z zasypianiem.

  >>> Bieber skarży!

  Stacey Wilson Betts twierdzi, że do uszkodzenia doszło w momencie, gdy Justin Bieber wykonywał jedną ze swoich piosenek, wisząc w gondoli nad tłumem. Piosenkarz zachęcał publiczność do bardziej żywiołowego reagowania na muzykę. Jego prośba wywołała ponoć niesamowite szaleństwo – rozległy się piski i wrzaski zachwyconych fanek.

  >>> Biebs i Sel ZRYWAJĄ?!

  Stacey Wilson Betts napisała, że inżynierowie dźwięku oraz menadżerowie koncertu powinni zapewnić bezpieczny poziom decybeli na koncercie. Kwota odszkodowania ma pokryć koszty leczenia, a także zrekompensować jej ogromny ból i cierpienie.

  >>> Pobił dziennikarza!

  Ostatnio sporo się działo w życiu Biebsa – ucieczka przed fotografem, bójka, problemy w związku… Myślicie, że to jakaś zła passa?

  Piątek, 13. Lipca 2012