Królowie Fejsa!

 • Miejsce 10: Na dziesiątym miejscu z liczbą fanów ponad 39 milionów jest zmarły król muzyki reggae - Bob Marley. Gwiazdor stał się po śmierci światowym symbolem wolności i tolerancji. Jego kawałki do tej pory powalają, a artyści dzisiejszych czasów, tacy jak np. Riri, szanują mistrza i czerpią chętnie z jego twórczości.

 • Miejsce 9: Akon, wokalista R&B jest na Fejsiku śledzony przez ponad 40 milionów ludzi. Artysta współpracował z takimi gwiazdami jak Lady Gaga, Eminem, Dr Dre czy Gwen Stefani. W każdym gatunku odnajduje się świetnie, ale jego domeną jest muzyka uczuć i miłości ;) Akon jest obecny na scenie od 1996 roku - uzbierał sobie nie lada grupkę ;)

 • Miejsce 8: Nasza słodka, kolorowa Katy Perry bardzo szybko zdobyła popularność. Na scenie pop wiedzie prym od 2001 roku, a jej nietuzinkowe kreacje oraz bardzo pozytywna osobowość zjednały jej aż 44 i pół miliona fanów na Facebooku!

 • Miejsce 7: Wbrew pozorom Justin Bieber nie jest na pierwszym miejscu ;) Jego genialny głos sprawił, że Biebs jest jednym z najmłodszych i najbogatszych artystów na świecie. Był zdaje się czas, kiedy wiódł prym na fejsie, ale to już minęło - śledzi go jednak nadal prawie 45 milionów ludzi!

 • Miejsce 6: Cristiano Ronaldo - gwiazda Realu Madryt plasuje się u nas na 6 miejscu. Niektórzy mówią na niego "nażelowany osiłek", ale to mu nie przeszkodziło w zdobyciu ponad 46 milionów przyjaciół na swojej stronie na Facebooku.

 • Miejsce 5: W połowie zestawienia jest legendarny, niekwestionowany Król Popu - Michael Jackson. Nikt go jeszcze nie zdetronizował, dla wielu dzięki swojej twórczości pozostanie żywy na wieki. Informacji o nim na Facebookowej ścianie łaknie ponad 50 milionów osób.

 • Miejsce 4: Kobieta o gorących biodrach - Shakira - przegoniła nawet Króla. Jej temperament powala, jest jedną z najbardziej znanych kolumbijskich piosenkarek na świecie. Piękna, inteligentna i utalentowana Shakira ma aż 52 miliony przyjaciół na fejsie :)

 • Miejsce 3: Mother Monster prześciga Shakirę jedynie o włos. Gaga jest ze swoimi małymi potworami w ciągłym kontakcie. Uwielbia wchodzić z fanami w interakcję, pomagać im polubić siebie i uczyć jak być oryginalnym. Matkę Potworów codziennie wyświetla na swoich wallach prawie 52 i pół miliona osób.

 • Miejsce 2: Uwaga uwaga - pewnie nikt się nie zdziwi jak powiemy, że na drugim miejscu jest barbadoska piękność. 58 milionów zagorzałych fanów mówi sama za siebie. Aż tyle ludzi chce oglądać jej zdjęcia z wakacji i wiedzieć co, gdzie, kiedy i jak dzieje się u Rihanny!

 • Miejsce 1: Przyznamy, że nie spodziewaliśmy się tego - wszystkich pobił jeden, biały raper. Eminem z rekordową liczbą 59 milionów fanów na fejsie zdobywa szturmem notowanie. Przecieracie oczy ze zdumienia? ;)

 • Najpopularniejsze wideo

  Kto ma najwięcej fanów?

  Portal społecznościowy Facebook już od wielu lat ułatwia artystom* bezpośredni kontakt z fanami*. Właściwie to jedno z niewielu mediów, którym udało się wynieść relację gwiazda-wielbiciel na zupełnie inny poziom! Jesteśmy przyzwyczajeni, że info o nowych singlach, nowych ciuchach czy fryzurach dostajemy* z pierwszej ręki :)* Kto jest królem Fejsa? Dowiecie się tego z naszej galerii ;)

  Poniedziałek, 16. Lipca 2012