Córka Madonny kocha Gagę i krytykuje mamę!

Lourdes pokazuje pazurki :) Dostanie burę? SPRAWDŹ, CO POWIEDZIAŁA!

Pamiętacie ostatnie zarzuty Madonny wobec Lady Gagi? Królowa Popu atakuje młodą wokalistkę, zarzucając jej plagiat. “Born This Way” Gagi podejrzanie przypomina melodię kultowego kawałka Madonny “Express Yourself”. Nie uszło to uwadze fanów obydwu wokalistek – a sama Madonna bezwględnie wykorzystuje to podobieństwo, żeby obśmiać Gagę. Podczas jednego z ostatnich koncertów śpiewała swój przebój, by po chwili płynnie przejść w “Born This Way”. Miało to pokazać, jak mało różnią się od siebie te melodie i narazić Gagę na jeszcze większą falę krytyki.

>>> Strzelała do fanów! Na szczęście nikt nie został ranny!

Wyszło jednak inaczej. Wielu wielbicieli Mother Monster wytknęło Królowej Popu, że czuje się zagrożona przez młodą artystkę i jej zwyczajnie zazdrości. Do ich grona dołączyła ostatnio… Lourdes, córka Madonny!

>>> Wygląda młodziej niż jej własna córka! Kto to taki?

Piętnastolatka jest podobno wielką fanką autorki hitu “Born This Way”, ale docenia również wagę twórczości swojej matki. Czuje się zażenowana tym, jak agresywnie Madonna atakuje Gagę. Powtarza mamie, że w ten sposób wypada wyłącznie na zazdrośnicę, która śmiertelnie boi się konkurencji.

>>> Niezły show z LMFAO! Kto by przypuszczał, że oni będą razem na scenie! SZOK!

Madonna pozostaje* głucha na sugestie* swojej córki. Faktycznie zazdrości trochę Lady Gadze – w końcu to pierwsza artystka od wielu lat, która może zagrozić jej pozycji Królowej Popu. Nie uważa jednak, żeby krytykowanie Mother Monster było czymś niestosownym.

Jak sądzicie, czy Madonna powinna posłuchać swojej córki i odpuścić Gadze? A może to ona ma rację i powinna się bronić?

Piątek, 20. Lipca 2012