Demi Lovato i Selena Gomez

 • Ciekawi jesteśmy, co sobie myślała Demi wybierając te kreację. Jeśli są wśród Was osoby, które oglądały Pana Kleksa w kosmosie, zapewne będą wiedziały, co mamy na myśli. Sukienka przypominająca stroje indiańskich squaw, frędzle i wzór godny córki wodza plemienia? Piękna Lovato ma nienagany make up i ślicznie upięte włosy, ale...

 • Ile cekinowych drzew trzeba było unicestwić, żeby powstała ta sukienka ;) ? Plastikowe naramienniki rodem ze Star Trek też wyglądają dziwnie... No i ten sutek na wierzchu! A Wy co myślicie o stylówie Demi Lovato?

 • Selena jest śliczną dziewczyną, wygląda we wszystkim dobrze... Tutaj widać, że jej twarz nie wymaga praktycznie żadnych zabiegów, ale ta kreacja troszkę daje po oczach!

 • Buciki zapowiadałyby całkiem niezły outfit - widocznie Sel nie chciała przedobrzyć, biorąc pod uwagę jej całościowy look. Powiedzmy sobie wprost - takie rzeczy mogliby nosić drogowcy! Brak biżuterii ratuje sytuację - błyszczące dodatki to byłoby już przegięcie!

 • Najpopularniejsze wideo

  Kosmiczna Pocahontas kontra Różowa Landrynka! Która lepiej?

  22 lipca w Amfiteatrze Gibsona w Kalifornii odbyła się gala* Teen Choice Awards*. Każdy taki spęd to okazja, by się pokazać i zwrócić na siebie uwagę fotografów. Tym razem najlepiej zrobiły to Selena Gomez i Demi Lovato… Która bardziej Wam się podoba? Demi “Kosmiczna Pocahontas” Lovato czy Selena “Różowa Landrynka” Gomez?

  Sprawdźcie w galerii!

  Poniedziałek, 23. Lipca 2012