Cyrki w domu Michaela Jacksona!

Rodzeństwo zmarłego Króla Popu chce wywalić z domu jego dzieci i przejąć posiadłość!

Wiadomo nie od dziś, że* wielka kasa nie idzie w parze z rodzinnym szczęściem*. Treść testamentu Michaela Jacksona – zmarłego trzy lata temu króla popu – nie wszystkich ucieszyła… Genialny muzyk wszystko zapisał swojej matce Katherine i dzieciom. Stare przysłowie głosi, że z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach i tak właśnie jest w przypadku Jacksonów…

>>> Hołd dla zmarłego artysty!

Okazało się, że rodzeństwo Michaela uknuło spisek mający na celu podważenie jego testamentu i pozbawienie dzieci – Paris, Prince’a i Blanketa – odziedziczonej fortuny. Kilka dni temu pod nieobecność osiemdziesięciodwuletniej Katherine bracia i siostry Jackson wtargnęli do domu, chcąc w obecności kamer wyprowadzić z niego dzieciaki. Janet wdała się w szarpaninę z czternastoletnią Paris – co więcej, nazwała dziewczynę “rozpuszczoną, małą dziką!” Niezła ciocia, prawda? Na szczęście w obronie dzieci stanęli ochroniarze, którzy bez wahania wyrzucili całe towarzystwo za drzwi.

Szczerze powiedziawszy – brak nam słów, żeby podsumować całą tę sytuację. Do czego Jacksonowie mogą się jeszcze posunąć?!

Czwartek, 26. Lipca 2012