Lady Gaga wychodzi za mąż?

 • Wprawdzie Lady Gaga za mąż jeszcze się nie wybiera, ale w białej sukni wygląda elegancko i uroczo. Byłaby piękną panną młodą! Ach, szkoda, że to nie jej ślub...

 • Trzeba jednak przyznać Mother Monster, że woli czerń od bieli. Przypomnijmy sobie kilka jej ostatnich kreacji - oto outfit, którym wszyscy się zachwycaliście! Kapelusz jest mega :)

 • Wrrrau! Koncertowa Gaga to gwarancja 100% modowego szaleństwa!

 • Lady Gagą i jej strojem był swego czasu zachwycony Paul McCartney, słynny członek legendarnego zespołu The Beatles. Nie odstępował jej na krok!

 • No dobrze, wiemy, że czerń nie zawsze króluje w sercu i na ciele Mother Monster :) Pomarańczowa, dopasowana sukienka wyeksponowała wszystkie jej walory!

 • Zaczęliśmy od zdjęcia w stroju druhny, kończymy zdjęciem... kosmicznej panny młodej? Z czym kojarzy Wam się ta fotka :) ?

 • Najpopularniejsze wideo

  Na szczęście nie, jest wciąż jeszcze do wzięcia. Ale prezentuje się nieźle!

  Lady Gaga w sukni ślubnej? Na forach i portalach społecznościowych zawrzało! Marjorie Gubelmann, trendsetterka i właścicielka firmy produkującej ekskluzywne świece zapachowe, wrzuciła na swojego Twittera link do zdjęcia Mother Monster w pięknej, białej sukni ślubnej.

  >>> Suknia suknią, ale zobaczcie, z czego Gaga chce mieć kapelusz… OBRZYDLISTWO!

  Uchwyciła w kadrze piosenkarkę ubraną w syrenią suknię ślubną z tiulowym welonie na głowie. Towarzyszą jej dwie kobiety – również w bieli. Szybko posypały się spekulacje na temat przyszłej panny młodej ;) Lady Gaga ukróciła szybko te przypuszczenia. Zamieściła to samo zdjęcie na swojej stronie z wyjaśniającym sytuację podpisem: “To ślub mojej najlepszej przyjaciółki! Przymierzamy suknie dla druhen projektu Wery Wang”.

  >>>Jeżeli chcesz zobaczyć Mother Monster w filmie – zerknij tutaj, żeby wiedzieć, jakich plakatów wypatrywać ;)

  Trzeba przyznać, że Germanotta wygląda zjawisko jako panna młoda. Kto wie – może jej chłopak, z którym ostatnio pozowała do odważnych zdjęć zainspiruje się jej ostatnim lookiem na tyle, by pojąć ją za żonę?

  Na razie jednak nic nie wskazuje na to, by Lady Gaga miała zamiar zmienić stan cywilny. Z pewnością ma teraz sporo na głowie…

  Czwartek, 09. Sierpnia 2012