50 Cent ostro do Kim Kardashian!!! Pocisnął jej...

"To tylko kosztowny śmieć"... Co na to Kanye?

50 Cent i Kanye West nigdy za sobą nie przepadali. Nie lubią się tak bardzo, że właściwie można to już nazwać profesjonalną nienawiścią. Teraz 50 Cent przekroczył kolejną granicę – powiedział o dziewczynie Kanye’go, Kim Kardashian, że jest… KOSZTOWNYM ŚMIECIEM.

>>> Kanye West nazwał Kim SUKĄ! Zobacz, o co kaman.

Autor “Get Rich or Die Tryin” udzielił wywiadów dla jednego z magazynów, gdzie chętnie wypowiedział się na temat “Kimye”. Stwierdził, że nie rozumie ich związku. Dodał, że dla jednych coś jest skarbem, a dla innych nie ma to żadnego znaczenia i jest wówczas tylko “dość kosztownym śmieciem”. W przypadku Kanye tym “czymś” ma być właśnie Kim Kardashian. Czy można bardziej pojechać dziewczynie swojego kolegi po fachu? Otóż 50 Cent udowodnił w tym samym wywiadzie, że można ;)

Raper zapytany o ostatnią piosenkę Kanye Westa “Perfect Bitch”, w której ten nazwał Kim “perfekcyjną suczą”, stwierdził krótko: “Nie wiem czy [Kim] jest doskonała, ale z pewnością jest suką. Dla niego więc jest idealna!"

>>> Kim uważa zaś, że określenie suka może być pieszczotliwe… I zamierza mieć dziecko z Kanye!

Oczekujemy ciętej riposty ze strony Kanye Westa lub rodziny Kardashianów. 50 Cent może nie lubić Westa i gardzić Kim, ale mimo wszystko nie wypada wypowiadać się w taki sposób o kobiecie, która nic od niego nie chciała i wcale go nie atakowała…

A Wy co sądzicie o tej aferze? Będzie ciąg dalszy?

Poniedziałek, 13. Sierpnia 2012