Pattinson zdradził pierwszy?

 • Robert Pattinson

 • Informacja o zdradzie Kristen wstrząsnęła nie tylko głównym zainteresowanym - Robertem Pattinsonem - ale i opinią publiczną na całym świecie.

 • Gorący romans z Rupertem Sandersem na planie filmu "Królewna Śnieżka i Łowca" kosztował Kristen wiele - straciła ukochanego, szacunek fanów i dobre imię.

 • Sytuacja okazała się na tyle napięta, że Liberty Ross - żona Ruperta Sandersa - zakazała mu pracy nad drugą częścią filmu. Nie chce, żeby reżyser kontaktował się z Kristen - to jest jej warunek, który Rupert musi spełnić, żeby ratować ich małżeństwo.

 • Kristen zarzeka się, że nie uprawiała seksu z Sandersem. Twierdzi, że jedynie przytulali się i całowali... Coś ciężko nam w to uwierzyć...

 • Takich uroczych obrazków chyba dłuuuuugo nie będziemy oglądać. Robert nie chce nawet promować wspólnie z Kristen ostatniego filmu z sagi "Zmierzch", którego obydwoje są gwiazdami.

 • Jeżeli jednak i on ma "za uszami", może się okazać, że on i Kristen jeszcze się zejdą... Pytanie tylko, czy jest po co? Jeżeli obydwoje się zdradzali, to chyba nie była prawdziwa miłość...

 • Najpopularniejsze wideo

  Na jaw wychodzą zdrady Roberta. Robi się ciekawie!

  Sprawa z romansem Kristen Stewart i Ruperta Sandersa staje się jeszcze bardziej skomplikowana. Pojawiają się kolejne ploty, że to Pattinson pierwszy dopuścił się zdrady i to… wielokrotnie!

  >>> Kristen bije się w pierś i żałuje zdrady, twierdzi, że kocha Roberta nad życie… Nie warto było pomyśleć wcześniej?

  Anonimowy informator wskazuje na charakter aktora, który do aniołków ponoć nie należy… Związek z Kristen podobno wcale nie zmienił jego nawyków: wciąż podrywa i zniewala serca innych kobiet... Informator wylicza romanse Roberta Pattinsona na planach filmowych zarówno z mało znanymi aktorkami, ale także z gwiazdami światowego formatu jak np. Megan Fox, Nikki Reed czy Ashley Greene. Chyba już można odgadnąć, skąd chęć wybaczenia zdrady Kristen, której podobno nabrał Rob. Być może po prostu wcale nie jest lepszy od niej?

  >>> Kristen i Robert nie są małżeństwem, ale mają sporo wspólnego majątku… Co jest dla nich najcenniejsze? Czego żadne z nich nie chce oddać drugiemu? ZOBACZ!

  Hollywood żyje kryzysem w związku Roba i Kristen, a nam już się kręci w głowie od tych wszystkich doniesień. Nie możemy pozbyć się wrażenia, że śledzimy losy aktorów z “Mody na Sukces” lub perypetie Rodriga i Cataliny z jakiejś wenezuelskiej telenoweli… ;)

  Wierzycie w to, że Robert wcale nie jest bez winy?

  Poniedziałek, 13. Sierpnia 2012