Snoop Dogg/Lion z Izą Lach!

Nakręci z nią film - szykuje się międzynarodowa kariera Polki?

Podpowiemy, że chodzi obiecującą piosenkarkę naszego rodzimego rynku muzycznego ;) Tak, chodzi o Izę Lach! Wokalistka poinformowała na Facebooku, że spełni się jej największe marzenie, a mianowicie nakręci film, w którym gra… ze Snoop Doggiem aka Snoop Lionem ! Co więcej – zaprasza swoich fanów do towarzyszenia jej w produkcji.

>>> Koniec Snoop Dogga! Raper nawrócił się i teraz będzie… Snoop Lionem! Zobacz, dlaczego :)

“Marzenia się spełniają…Chcę się nimi z Wami podzielić :) mogę? Uwaga! W środę ( 15.08 ) w Łodzi, w klubie Lordi’s (Piotrkowska 102 ) od godziny 17 do godziny 22 będziemy kręcić film. Film, w którym gram Ja i…Snoop Dogg! :) Jeżeli chcecie się w nim pojawić – zapraszam! przychodźcie! Będzie mi bardzo miło. Jedyny wymóg – ubierzcie się…sexy!! :) A na deser od 22, Snoop Dogg poprowadzi imprezę. Kto przyjdzie o 17tej? Kto przyjdzie?” – napisała Iza.

Najbardziej zastanawia nas wymóg sexy stroju ;) Jak myślicie, o co chodzi? Snoop Dogg ma się pojawić w Łodzi? A może to niezła wkręta ze strony Izy?

>>> Snoop może i chce być teraz rasta, ale rozrabiać dalej potrafi. Nie ma wstępu do Norwegii za… no właśnie, za co?

Z drugiej strony: Snoop Dog prowadzący imprezę w klubie – to mogłaby być impreza roku, jak nie dziesięcioleci! Pojawilibyście się na takiej bibie? ;)

Wtorek, 14. Sierpnia 2012