Gwiazdy na zamknięciu igrzysk!

  One Direction, Jessie J i... Spice Girls w natarciu!

  Muzyczna oprawa ceremonii zamknięcia igrzysk porwała do zabawy zarówno widzów na stadionie olimpijskim w Londynie, ale także cały świat przed telewizorami. Zgromadzeni na płycie sportowcy oczekiwali spektakularnego widowiska – i takie otrzymali!

  >>> Tomlinson z 1D głuchnie?! Piski fanem dają mu się we znaki…

  Kiedy zrobiło się najbardziej gorąco? Oczywiście podczas występu One Direction. Jeszcze nie widzieliśmy, by chłopaki włożyli tyle serca w występ. Harry i spółka śpiewali dla milionów osób, a mimo to nie zauważyliśmy ani cienia tremy. Chłopaki wyglądali cudnie – ubrani w odcieniach niebieskiego i granatu prezentowali się bardzo brytyjsko ;)

  Po nich przyszedł czas na Jessie J, która śpiewała jadąc kabrioletem wokół stadionu! Wow! Dobrze, że z niego nie spadła;)* Towarzyszył jej m.in Taio Cruz*, ona sama zaś była ubrana w sexy wdzianko o cielistym kolorze, które mieniło się kryształkami i kamieniami. Dała też czadu śpiewając z zespołem Queen kultowe “We Will Rock You”, które nucił caaaały stadion. Mieliśmy ciary!

  >>> Jessie daje czadu w… kibelku ;) O CO CHODZI?

  Po nich przyszedł czas na hit wieczoru: czyli reaktywację słynnej grupy Spice Girls! Emma, Mel B i Mel C oraz Victoria i Geri wjechały na stadion zakręconymi angielskimi taksówkami i zapodały mieszankę swych największych hitów. Trzeba przyznać, że świetnie się trzymają i są jak wino – im starsze, tym lepsze :) Zaprezentowały takie przeboje jak “Wannabe”, czy “Spice Up Your Life”

  Zobaczcie, jak gwiazdy prezentowały się na ceremonii zamknięcia!

  Wtorek, 14. Sierpnia 2012