RiRi straciła miliony z własnej głupoty!

Co zrobiła gwiazda, by tak drastycznie uszczuplić swój portfel?

Wszystko zaczęło się od pozwu, który Rihanna złożyła przeciwko agencji zajmującej się finansową obsługą jej trasy koncertowej “Last Girl on Earth” z 2009 roku. Oskarżyła ich o to, że nie została poinformowana o ujemnym bilansie tournee. W skrócie: ktoś nie wykonał telefonu z sugestią, by ciut mocniej zaoszczędziła na podróżach, strojach i wygodach podczas trasy.

>>> Rihanna wróci do Chrisa Browna? Chyba naprawdę jest masochistką :/

Nie dość, że tournee nie przyniosło zysku, to pozwana firma zagarnęła 22% opłaty manipulacyjnej! RiRi miała ich dość i chciała odzyskać kasę – wystąpiła na drogę sądową, ale pojawiły się pewne przeszkody… Firma twierdzi, że z chwilą podpisania umowy piosenkarka zgodziła się na to, by bankowcy zarządzali jej pieniędzmi, a poniesione przez Rihannę straty są tzw. ryzykiem finansowym, na które musiała się przygotować!

Czy Rihanna rzeczywiście wiedziała o tym ryzyku? Czy się pogodzi z utratą kasy? Jeszcze nie padł wyrok w tej sprawie, ale wspomniana agencja ma mocną linię obrony. Media donoszą, że poszło o miliony dolarów…

>>> STRACIŁA KONTRAKT REKLAMOWY! Jest zbyt wyuzdana? Zobacz fotki!

Patrząc na obecną sytuację przeróżnych instytucji finansowych przychylamy się do opinii, że lepiej trzymać oszczędności w skarpetce ;)

Wtorek, 14. Sierpnia 2012