Leżing, plażing i smażing Mariah Carey

  Co słychać u zapracowanej mamy bliźniaków?

  Odpowiadamy: mama Monroe i Moroccana ma się świetnie! Moda na udostępnianie naturalnych i spontanicznych zdjęć trwa. Dopiero co zachwycaliśmy się profilem Beyoncé na Tumblr, a już Mariah Carey dzieli się rodzinnymi zdjęciami na Twitterze. Składnik na idealny dzień diwy: dużo słońca, mało zajęć i słodkie zabawy z dzieciakami.

  >>> Stać ją na takie słodkie lenistwo… Zobaczcie, ile zarobi w Idolu!

  Patrząc na pogodę za oknem – zazdrościmy głównie widoku na morze i plażę oraz czasu na poobiednie drzemki ;) Mariah Carey ładuje baterie na kolejny sezon amerykańskiego Idola, w którym zasiada jako jurorka. Mimo słodkiego lenistwa z rodziną już cieszy się na chwilę rozpoczęcia przesłuchań. Jako piosenkarka, autorka tekstów i producentka może wiele pomóc wschodzącym na rynku muzycznym gwiazdom. Ona sama utrzymuje się w ścisłej czołówce muzycznej już kilkanaście lat.

  >>> Czy Mariah Carey rozpieszcza swoje dzieci tak bardzo, jak Bey rozpieszcza Blue Ivy? Chyba trudno byłoby jej dorównać…

  Dzięki wypracowanej pozycji może sobie pozwolić na chwilę relaksu z mężem i dzieciakami – bez obaw o “ataki” konkurencji. Kto chciałby tak wypoczywać, łapka w górę!

  Wtorek, 14. Sierpnia 2012