Nowy klip PLAZMATIKON!

Zespół ma dla nas coś specjalnego ;)

Jeżeli jesteście fanami świetnych miksów niestandardowej muzy w wydaniu z najwyższej półki – na pewno wiecie, czego można się spodziewać po Plazmatikonie. Pamiętacie kawałek “Muzak”? Teraz możemy przypomnieć sobię tę muzę oglądając świeżutki teledysk, do którego powstania przyczynił się sam Vienio!

„Od jakiegoś czasu zajmuję się obrazkiem. W końcu ile można się gapić w ekran podglądu kamery na swoim klipie i nie dodawać swoich opinii. Klip dla Plazmatikona powstał spontanicznie.” – opowiada Vienio.

„*Chłopakom wyłamała się ekipa filmowa*, więc zadzwonili do mnie. Szybko skołowałem kilku kumpli i byliśmy gotowi do pracy.* Koncepcję w zasadzie wymyślili chłopaki z zespołu, a my doprowadziliśmy to do formatu klipu.* Zdjęcia wykonali Tomek Naumiuk, Sebastian Jaworski i ja. Montażem zajął się Adam Tarasiuk. Należy wspomnieć również znajomych zespołu, którzy dodali swoje ‘dwa grosze’, uśmiechając się do kamery" – dodaje raper.

Jest na co popatrzeć! Co więcej – klip został nakręcony w warszawskiej klubokawiarni Chwila. Stali bywalcy, może będziecie mogli wypatrzyć się w tłumie?

Obczajajcie!

Wtorek, 14. Sierpnia 2012