Tede Gromowładny eliminuje badziewiarzy

  Odjechane wizje rapera i zapowiedź nowej płyty

  Życie, życie mi się spier… kiedy za moim oknem zniknęły trzy dźwigi. Wtedy pomyślałem to jest koniec, bo były trzy: dwa tu i jeden tu -* jak te latarnie na tym moście, że po tej stronie siedzą dwie, a po tej jedna i dają trzy…* Iluminati”

  Ale… o co chodzi?! Tak w swoim filmiku zapowiada nowy materiał Tede. Raper przyzwyczaił nas do niecodziennych zajawek i to jest próbka jego możliwości oratorskiego freestyle’u. O ile do połowy nagrania zbytnio nie wiadomo o co chodzi, to* po wysłuchaniu dalszej części możemy uzyskać odpowiedź na pytanie: co zainspirowało Tedego?
  *

  >>> Trzynaście lat minęło jak jeden dzień! Warszafski Deszcz…

  “Robiłem zdjęcia burzy, jedno wrzuciłem na fejunia. Bardzo dużo ludzi je polubiło. Ale za nim zrobiłem to zdjęcie, zrobiłem zdjęcie tutaj trzech piorunów (…) Rozumiesz?* I wtedy moje życie nabrało sensu. Zobaczyłem światło jak to mówią!*”

  >>> Tede zapowiada nową płytę, a tu nadciąga nowy klip Pezeta! Zobacz fotki z planu!

  Na filmiku Tede czaruje na balkonie mieszkania błyskawicami i zapowiada walkę z badziewiarzami. Trochę apokaliptyczny klimat nam zafundował, ale sprawia to nieziemskie wrażenie! Jeśli zapowiedziana płyta “Elliminati XI Stopień Wtajemniczenia” przebije poziomem samą zapowiedź – kupujemy tę płytę w ciemno! Ostatnim krążkiem jego autorstwa była kompilacja “Mefistotedes” wydana w marcu tego roku.

  Środa, 15. Sierpnia 2012