Kristen traci kontrakty...

Zdrada nie wyszła jej na dobre

Kristen Stewart wciąż zbiera cięgi… Od momentu ujawnienia jej romansu z Rupertem Sandersem zalewa ją nie tylko fala krytyki i przeróżnych złośliwości. Musi się też uporać z ostracyzmem branży filmowej.

>>> Kristen mówi o zdradzie… Dlaczego to zrobiła?

Pomimo wsparcia pojedynczych osób jej dalsza kariera stoi pod znakiem zapytania. Nie pomaga obrona Jodie Foster, która zna aktorkę od dziecka (wspólnie zagrały w filmie “Azyl”) i apeluje do mediów, fanów i filmowców, żeby zaprzestano ataków na nieszczęsną Stewart. Gwiazda wspominała nawet o syndromie dzieci, które od najmłodszych lat stają w blasku reflektorów i błysku fleszy. Presja wywierana na takie dziecko może skutkować wykształcaniem się aspołecznych uczuć i problemów emocjonalnych… Jodie Foster może i ma rację, ale z tego co wiemy Kristen dzieckiem nie jest już od dawna (ma przecież 22 lata!) i powinna uporać się z takimi trudnościami.

>>> Pattinson pierwszy zdradził Kristen? CO TO W OGÓLE ZA ZWIĄZEK!!!

Na domiar złego pojawiły się oficjalne plany wobec kontynuacji filmu “Królewna Śnieżka i Łowca”. Kristen… nie zaproszono do obsady sequelu!!! Zmieniono scenariusz, by przedstawiał losy… samego Łowcy. Przypadek niewiernej Stewart może być przestrogą dla wszystkich osób, które uważają, że “skoki w bok” nie mają poważnych konsekwencji.

Zaczyna nam być jednak trochę żal Kristen, a Wam?

Czwartek, 16. Sierpnia 2012