Flo Rida ciągle odkrywa siebie na nowo!

Gwiazdor potwierdza, że najważniejszy jest rozwój!

W ostatnim wywiadzie Flo Rida wyznał, że stara się utrzymać muzykę na pierwszym miejscu. Tylko wtedy jego rozwój może iść w dobrą stronę – a ciągła ewolucja jest najważniejszą częścią tworzenia! Raper przyznaje, że inspiracje czerpie zewsząd. Nigdy nie zamyka się na nowe idee i stara się, by jego kawałki były nietuzinkowe i zaskakujące :) Przyznajemy, że udaje mu się osiągnąć cel!

>>> Gwiazdor skazany wyrokiem sądu! SPRAWDŹCIE KTO!

“Pierwszy album to było zupełnie coś innego. Non-stop idziemy do przodu, zmieniamy się i doskonalimy. Każde miejsce, które odwiedzam, ma na mnie wpływ i pomaga w gromadzeniu nowych pomysłów. Staram się cały czas odkrywać siebie na nowo, by później załadować to wszystko w muzykę!” – powiedział artysta.

>>> Czego słucha sławny raper? CIEKAWE ;)

Flo wie, dlaczego jego twórczość jest tak doceniana. Uważa, że wszystko trzeba zdobyć ciężką pracą i twardo stąpać po ziemi: “Pierwszym najważniejszym punktem jest pokora i dyscyplina! Trzeba pracować nawet wtedy, kiedy wszyscy inni śpią. Trzeba być tą osobą, która zawsze jest na posterunku!

Bardzo dobrze, że Flo ma takie zdanie, a nie inne. Gdyby nie to, nigdy pewnie nie usłyszeli byśmy tych genialnych hitów w jego wykonaniu :)

Piątek, 24. Sierpnia 2012