Selena pracuje, a Biebs się leni...

Ktoś musi płakać, by śmiać się mógł ktoś ;) ?

Selena Gomez spędziła całą niedzielę na planie filmowym swojego najnowszego filmu “Parental Guidance” opowiadającego o pewnym starszym panu, który musi stawić czoła wychowaniu trójki swoich wnuków. Praca na planie to ciężka robota nawet w weekendy – Selena nie ma łatwego życia, w przeciwieństwie do jej faceta, Justina Biebera…

>>> Wokalistka zakochana w aktorce! O CO CHODZI?!

Biebs napisał na Twitterze, że ma “SUNDAYFUNDAY”. Ukochany zapracowanej gwiazdy spędził cały dzień w Fabryce Sernika, nie pracował za ciężko, wręcz przeciwnie – bawił się świetnie. Cóż, nie ma sprawiedliwości na tym świecie! Justinowi w weekendowych szaleństwach towarzyszył Lil Twist z YMCMB. Może to zemsta za imprezkę na plaży, na którą poszła Sel z kolegami Biebsa…?

>>> Nowa, wspaniała kolaboracja dwóch gwiazd popu! KTO Z KIM? ;)

Tak to już jest, że gdy Selena ciężko pracuje na swoją sławę, jej chłopak spędza miło czas z kumplem, zajadając się specjałami jednej z najsłynniejszych wytwórni sernika pod słońcem! Współczujemy artystce, a Biebsowi mówimy: mogłbyś się solidaryzować ze swoją dziewczyną i nie wkurzać jej beztroskimi wpisami ;)

Poniedziałek, 27. Sierpnia 2012