Katy Perry umówiła się z Pattinsonem!

Czy Wy też czujecie coś na kształt ulgi ;) ?

Oboje dostali w kość od miłości – Katy Perry była zdradzana przez Russela Branda, a Robert Pattinson, który chciał się oświadczać młodej i lekkomyślnej Kristen Stewart, załamał się zupełnie jej niewiernością. Mają ze sobą bardzo dużo wspólnego – nic więc dziwnego w tym, że postanowili w końcu się umówić! Podobno to Pattinson wyskoczył pierwszy z propozycją, a Perry przystała na nią bez mrugnięcia okiem. Przyjaźnią się od lat – czy ta przyjaźń ma szansę stać się czymś więcej? Miejmy nadzieję, że tak!

>>> Wyprowadził się z domu! Czy to koniec wielkiej miłości? KTO JEST WINNY?

Nie wiemy, jakie były szczegóły spotkania, jednak osoba z otoczenia gwiazd twierdzi, że Robert na randce zaglądał w dekolt Katy, kiedy ta się odwracała. Niezła z niej laska, więc mu się wcale nie dziwimy! Podobno Perry siedziała w pewnej odległości od Roberta, ale po pewnym czasie postanowiła się przesiąść całkiem… blisko ;) Umieramy z ciekawości, czy coś z tego wyniknie!

Dwie zranione osoby na sto procent nie będą się ranić nawzajem – to oczywiste! Czy Robert i Katy pasują do siebie? Trzymamy kciuki za ich domniemany przyszły związek :)

Poniedziałek, 27. Sierpnia 2012