Wiz Khalifa będzie tatą!

Amber Rose jest w ciąży. Gratki dla całej rodziny!

Wiz oświadczył się byłej Kanye Westa na początku tego roku. Amber Rose jest po ciężkich przejściach – West zdradzał ją i traktował bez szacunku, za to Wiz Khalifa jest w niej zakochany bez pamięci! Data ślubu została przesunięta ze względu na stan narzeczonej rapera. Rose chce najpierw urodzić, a później zająć się przygotowaniami do ceremonii. Bardzo się cieszymy, że są razem i chcą stworzyć normalną rodzinę. W świecie show-businessu takie uczucie to rzadkość!

>>> Gwiazdy pop-rocka i raper! CO Z TEGO WYNIKNIE?

Znajomy Wiza wyznał, że Amber rzuciła palenie papierosów i już zastanawia się jak odzyska swoją talię osy po porodzie… Zawód modelki to nie rurka z kremem! Khalifa wspomina moment oświadczyn z łezką w oku: "Wstałem rano i po prostu postanowiłem dać jej całego siebie! Nawet nie umyłem zębów, nie było czasu… Nie wiedziała co zrobić, ale ja byłem pewien, że powie TAK! Nie płakałem, bo ona płakała jak dziecko! Jesteśmy szczęśliwi i kochamy się na maxa! "

Ale miło coś takiego przeczytać, pośród wszystkich zdrad i kruchych związków, tych dwoje przywraca nam wiarę w miłość :)

Środa, 29. Sierpnia 2012