Honey wyznaje miłość fanom!

Na blogu artystki pojawił się nowy wpis. Baardzo ciepły :)

Po udanym weekendowym wyjeździe Honey wróciła cała i zdrowa do Warszawy. Na swoim blogu napisała, że koncert w Uniejowie dał jej wiele do myślenia. Przede wszystkim zobaczyła, że nie jest na świecie sama i chociaż czasem jest jej ciężko, to ma wiernych i kochanych fanów. Dlatego postanowiła napisać, co do nich czuje!

“Mimo tych 2 lat na rynku muzycznym, wciąż nie zdaję sobie sprawy z tego, że ludzie mogą w ogóle mnie kojarzyć, słuchać mojej muzyki, tak entuzjastycznie reagować na moją osobę. Takie momenty są wspaniałe i odbudowują moją pewność siebie, która w ciągu roku czasu spadła do poziomu zerowego.”

>>> Czasem życie boli… GWIAZDY TEŻ CIERPIĄ!

Dalej Honey dziękuje za wsparcie i daje wyraz bardzo ciepłym uczuciom:

“Kiedyś to ja uczyłam tej wiary, nadziei i walki, a dzisiaj kiedy o tym zapomina, to WY przypominacie mi o tym i na nowo staram się tego nauczyć. Jesteście moją ogromną inspiracją i jeśli chcę wciąż walczyć to już nie dla siebie, bo kiedy mam Was nie mogę być egoistką, walczę dla Was. Walczymy razem. KOCHAM WAS NAD ŻYCIE I MAM NADZIEJĘ, ŻE BĘDZIEMY RAZEM NA ZAWSZE, A NASZA ARMIA BĘDZIE SIĘ POWIĘKSZAĆ.

Bardzo nam miło, że artystka tak się wypowiada o swoich fanach – my też należymy do tego grona! Trzymaj się Honey! Zawsze masz fanów, którzy będą Cię wspierać do końca świata i o jeden dzień dłużej :)

Czwartek, 30. Sierpnia 2012