Konflikt Nicki Minaj i Mariah Carey jest wyreżyserowany?

Producenci programu zabierają głos

Producenci amerykańskiego programu „American Idol” oświadczyli, że informacje, jakie docierają do opinii publicznej o zachowaniu Nicki Minaj i Mariah Carey, są nieścisłe. Na jednym z nagrań obie wokalistki pokłóciły się ostro. Nicki krzyczała, że znokautuje Mariah, a Mariah przyznała potem, że Nicki groziła jej śmiercią i dlatego wzmocniła ochronę.

>>> Leżing, plażing i smażing Mariah Carey… Hm…Sprawdźcie to!

„Obecny skład jurorski jest jednym z najlepszych. Wkłada też dużo emocji w swoją ciężką pracę. Wspieramy ich i kochamy” – oświadczyli producenci. Część amerykańskich komentatorów spekuluje, że konflikt między Minaj a Carey jest zabiegiem marketingowym.

>>> Nicki Minaj – święto tandety! To jeszcze zaskakuje? Obejrzyjcie foto!

Minaj nie przyznaje się, że groziła, że zastrzeli Carey. Twierdzi, że jak czarnoskóra raperka wymówi słowo pistolet, to od razy wszyscy krzyczą, że chce kogoś zastrzelić. Pojawiły się spekulacje, że właśnie groźba zastrzelenia może oznaczać, że konflikt jest jednak prawdziwy. Z drugiej strony nic tak nie podgrzeje atmosfery i nie podniesie oglądalności jak kryminalne pogróżki. Myślicie, że to wszystko wymysł speców od reklamy?

Wtorek, 09. Października 2012