Daniel Craig w Skyfall w kinach od 26 października.

Zobacz co szykuje się na 50lecie Bonda!

2012 to wyjątkowy rok, od premiery pierwszego Bonda mija już 50 lat!

26 października do polskich kin wejdzie najnowszy film o „007” – słynnym agencie elitarnej jednostki brytyjskiego wywiadu MI6. W roli głównej po raz trzeci wystąpi Daniel Craig, u jego boku zobaczymy piękną Bérénice Marloh.

W Skyfall, Agentka „M”, dowodząca jednostką MI6, musi zmierzyć się z katastrofalnymi kłopotami agencji oraz z presją ze strony brytyjskiego rządu. Po nieudanej akcji w Stambule nikt nie wie gdzie znajduje się Bond . Prawdziwe trzęsienie ziemi zaczyna się gdy do opinii publicznej wyciekają ściśle tajne dane o wszystkich pozostałych agentach.

W najnowszym filmie znaczącą rolę odegra postać czarnego charakteru. Reżyser Sam Mendes położył większy nacisk żebyśmy zapamiętali Raula Silvę na dłużej. Zagra go Javier Bardem, znany choćby z oscarowego „To nie jest kraj dla starszych ludzi”. Podobno Mendes usilnie zabiegał właśnie o Bardema, twierdząc, że jako jeden z nielicznych aktorów ma potencjał by przejść do historii. Sam Mendes reżyseruje już drugi film z serii o brytyjskim Agencie.

Skyfall będzie wyjątkowym filmem również z kilku innych powodów. Gdy 007 podejdzie do baru by zamówić coś do picia nie zdziwcie się, jeśli powie coś innego niż „martini z lodem, wstrząśnięte, nie zmieszane”… jeśli to Cię zaciekawiło VIVA zaprasza do kina!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produkcji śledź informacje na http://movies.mtv.pl/
Znajdziesz tam ciekawostki, galerie oraz trailery do filmu.

Sobota, 27. Października 2012