POZNAJ GWIAZDY RED BULL SOUNDCLASH!

RED BULL SOUNDCLASH, WARSZAWA, 22 LISTOPADA 2012 R.

Red Bull Soundclash to najciekawsza kolaboracja muzyczna roku, która odbędzie się 22 listopada w Warszawie. Już dziś przedstawiamy gwiazdy tego wyjątkowego przedsięwzięcia. Na scenach ustawionych frontem do siebie zagrają Fisz Emade Tworzywo i Acid Drinkers! To właśnie oni – reprezentanci zupełnie odmiennych światów muzycznych – w Soho Factory powalczą o aplauz publiczności i zaszczytne miano triumfatora pierwszej polskiej edycji Red Bull Soundclash!

22 listopada w Soho Factory zgromadzą się zarówno fani ciężkiego gitarowego grania jak i hip hopu. Pierwszą polską edycję Red Bull Soundclash, która jednocześnie zainauguruje Europejskie Targi Muzyczne Gazety Co Jest Grane, uświetnią wykonawcy z kręgów świadomego hiphopu i ostrego gitarowego grania. W akcji będzie można zobaczyć duet Fisz Emade Tworzywo i jeden z najbardziej charyzmatycznych zespołów w Polsce – Acid Drinkers!

Bartek i Piotr Waglewscy, czyli Fisz/Emade to bracia tworzący klasyczny duet rapera i producenta. Ich eklektyczna twórczość nie ogranicza się do brzmień hiphopowych i jest otwarta na szereg rozmaitych, często przeciwstawnych gatunków. 22 listopada w warszawskiej przestrzeni Soho Factory zagrają razem z zespołem Tworzywo i DJ Epromem – jednym z najlepszych turntablistów w Polsce.
Na przeciwległej scenie wystąpią poznaniacy z Acid Drinkers. Zespół, który od ponad 20 lat decyduje o obliczu polskiej sceny heavymetalowej. Acidzi to jedni z najbardziej charyzmatycznych artystów w Polsce. Sławę zdobyli dzięki energetycznym kawałkom z humorystycznymi tekstami.

Tym razem nie tylko artyści, ale również i publiczność odegra bardzo ważną rolę. Dlaczego? To właśnie słuchacze zgromadzeni pomiędzy dwiema scenami będą decydować o tym, który zespół zasługuje na miano zwycięzcy!

Więcej informacji o Red Bull Soundclash :

www.redbullsoundclash.pl i www.targicojestgrane.pl

Bilety do kupienia na www.redbullsoundclash.pl oraz www.eventim.pl

Poniedziałek, 05. Listopada 2012