Kristen Stewart w dziwnym biustonoszu!

 • Kristen Stewart na premierę „W drodze” podczas festiwalu AFI w Los Angeles pojawiła się w topie przypominającym biustonosz!

 • Za długie spodnie i top, który wyglądał jak przedłużony stanik! Tak ubrała się Kristen na premierę swojego filmu…

 • Co uważacie o szerokich spodniach z podwyższonym stanem? Szkoda, że Kristen nie pokazała swoich zgrabnych nóg…

 • Jak dobrze, że Kristen zaryzykowała z mocnym makijażem! Kolor szminki jest rewelacyjny!

 • Biżuteria Kristen zachowana była w luźnym stylu! Bransoletka wyglądająca jak zwinięta śrubka i złote pierścionki na każdym z palców, to hit tego sezonu!

 • Najpopularniejsze wideo

  Tym razem nie odsłoniła zgrabnych nóg!

  Kristen Stewart pojawiła się wczoraj, 3 listopada, na premierze filmu “W drodze” podczas festiwalu AFI w Grauman’s Chinese Theatre.
  Gwiazda przykłada ostatnio wielką wagę do swoich stylizacji. Kristen zdaje sobie sprawę z tego, że od momentu kiedy zdradziła Roberta Pattinsona nieustannie jest na językach mediów! Musi wyglądać zawsze świetnie! Czy tym razem jej się to też udało?

  >>> Zobaczcie jak Kristen wyglądała w "małej szarej"!!

  Chyba nie… Kristen miała na sobie czarne eleganckie spodnie w kant z podwyższonym stanem, do tego bluzkę ze sporym dekoltem, która odsłaniała fragment brzucha. Top wyglądał jak przedłużony biustonosz! Gwiazda wyglądała bardzo elegancko ze względu na kolory kreacji, ale sam fason był bardzo dziwaczny! Dekolt gwiazdy też do najlepszych nie należy… dlatego Kristen wygląda o wiele lepiej, kiedy go aż tak nie eksponuje. Tym razem nie pokazała swoich zgrabnych nóg i chyba to był błąd!

  Poniedziałek, 05. Listopada 2012