Taylor Swift i Harry Styles jak naćpani…

  Taylor skacze wokół Harrego!

  W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że Harry Styles z One Direction przyjechał na nagranie X Factor tylko po to, żeby zobaczyć się z Taylor Swift.

  Świadkowie widzieli jak para trzymała się za ręce. Podobno Taylor była tak szczęśliwa kiedy zjawił się piosenkarz, że zaczęła wokół niego skakać!

  >>> Harry Styles uciekał przed kobietą! Niemożliwe? Klikajcie po więcej info!

  Świadek tego spotkania powiedział, że wyglądali jakby się naćpali – tak bardzo się cieszyli swoim widokiem. Po obejrzeniu występu, siedzący tuż obok mamy artystki Harry pobiegł po Taylor, w*ziął ją na barana i zaniósł ją do przyczepy gwiazdy!*

  >>> Sprawdźcie co łączy Kate Moss i Harrego Styles’a!

  Zarówno Harry, jak i Taylor mają bardzo bujną historię związków. Piosenkarka wcześniej spotykała się z aktorami takimi jak: Jake Gyleenhaal, Taylor Lautner i muzykiem Johnem Mayerem.
  Harry Styles ma opinię podrywacza, krążą plotki, że lubi starsze kobiety. Sam przyznał, że mógłby się spotykać nawet z 44-latką! Piosenkarz umawiał się wcześniej z prezenterką Caroline Flack, podobo łączyło go coś również z piosenkarką Natalie Imbruglia.

  >>> Harry Styles kupił nowe mieszkanie… Sprawdźcie szczegóły…

  Znajomy pary podaje: "*Taylor jest pełną nadziei romantyczką*, wierzy, że tym razem uda jej się stworzyć coś wyjątkowego z Harrym. On natomiast jest dla niej bardzo słodki, dba o nią i nie chce jej skrzywdzić”.

  Piątek, 23. Listopada 2012