Harry Styles na randce z Taylor Swift!

  Czyli już oficjalnie są parą??

  Związek Harry’ego Stylesa z One Direction i Taylor Swift właśnie stał się oficjalny. Przedwczoraj (niedziela, 2 grudnia) para wybrała się na romantyczną randkę do nowojorskiego Central Parku.

  >>> Taylor Swift i Harry Styles jak naćpani… O co chodzi? Odpowiedź TUTAJ!

  Harry i Taylor po raz pierwszy pojawili się razem w nieformalnej sytuacji. Spacerkiem szli przez park z grupą przyjaciół. W Nowym Jorku nie zagościła jeszcze widać zima. Swift miała na sobie tylko beżowy sweterek, a kiedy robiło się jej chłodniej, zarzucała ciemnobordową kurtkę. Styles ubrał się cieplej – ubrany był w t-shirt i bluzę z kapturem oraz kurtkę, na głowie miał ciepłą czapeczkę.

  >>> Harry Styles swata znajomych! Jak mu to wychodzi? Sprawdźcie!

  Plotki o związku Harry’ego i Taylor po raz pierwszy pojawiły się w listopadzie. Farbę puścił prowadzący amerykańską wersję „X Factor” Mario Lopez, który widział parę trzymającą się za ręce.

  >>> Piękna suknia Taylor Swift! Zobaczcie!

  Niektórzy (zwłaszcza zazdrosne fanki Harry’ego) twierdzili, że Taylor nie zaprzecza plotkom o związku ze Stylesem tylko dlatego, by wzbudzić zazdrość byłego chłopaka, Conora. Okazuje się jednak, że sprawa z Conorem to już przeszłość…

  Wtorek, 04. Grudnia 2012