Harry i Taylor sypiają ze sobą!

  Córka Eminema jest WŚCIEKŁA!!

  Harry Styles prawdopodobnie spędził noc z Tylor Swift w jej hotelu w Nowym Jorku!

  Muzyka z boysbandu One Direction widziano wczoraj (wtorek 4 grudnia) rano wychodzącego z Greenwich Hotel, gdzie zatrzymała się dziewczyna. Taylor opuściła hotel nieco później, już sama.

  >>> Taylor Swift i Harry Styles jak naćpani… O co chodzi? KLIK!

  Dzień wcześniej Harry bawił się ze Swift na afterparty po koncercie One Direction w Madison Square Garden. Taylor dołączyła do chłopaków w klubie hotelu Hudson, gdzie całą paczką poszli na karaoke. Razem zaśpiewali piosenki m.in. Backstreet Boys i – oczywiście – One Direction!

  >>> Harry Styles na randce z Taylor Swift! Zobaczcie zdjęcia!

  Przypomnijmy, że Harry i Taylor zaledwie kilka dni temu po raz pierwszy pojawili się publicznie razem. W niedzielę poszli na spacer do nowojorskiego Central Parku.

  >>> Co łączy Kate Moss i Harrego Styles’a? Sprawdźcie TUTAJ!

  Ta informacja, potwierdzająca plotki o związku Harry’ego i Taylor, pogrążyła w rozpaczy wiele fanek chłopaka. Wśród nich znalazła się córka Eminema, Hailie Scott Mathers! Dziewczynka napisała na Twitterze: „Jeśli to prawda, że Taylor spotyka się z miłością mojego życia, Harrym Stylesem, nie będę zadowolona. Taylor, proszę przestań kręcić z każdym napotkanym chłopakiem. Lepiej nagraj kolejny album!”. A potem dodała: „Już nigdy, przenigdy, przeprze przenigdy nie posłucham żadnej piosenki Taylor Swift. PRZENIGDY”.

  Środa, 05. Grudnia 2012