Liam z One Direction poturbowany przez fanki

Najpierw się żali, potem z tego żartuje: "Być może amputują mi rękę" ;)

Miłość potrafi zadać *cierpienie*… boleśnie przekonał się o tym wczoraj Liam Payne z One Direction. Chłopak ledwie wyrwał się z rąk fanatycznych wielbicielek, które nieźle go potrubwowały!

Wydarzenie to miało miejsce wczoraj (sobota, 8 grudnia) na londyńskim lotnisku Heathrow. Kiedy chłopaki z One Direction przepychali się przez tłum rozkrzyczanych fanek, któreś z dziewczyn złapały Liama za rękę i zrobiły mu niezłą pokrzywkę.

Na dodatek chłopakom dostało się jeszcze od ochrony lotniska, która to właśnie One Direction obwiniała za zachowanie fanek. Liam skomentował to na bieżąco na Twitterze: „To było straszne, chciało mi się płakać, wszyscy na nas krzyczeli, a przecież to nie nasza wina”.

Wrzucił też z*djęcie swojej zaczerwienionego przedramienia*. „Tak to się właśnie kończy, kiedy ktoś cię ciągnie za mocno za rękę”.

Potem jednak żartował na ten temat: „To poważna rana, b*yć może będą musieli mi amputować kończynę*”, a następnie: „Ach, te niezręczne chwile, kiedy dostajesz pokrzywkę od dziewczyny na lotnisku…”.

Niedziela, 09. Grudnia 2012