Udaremniono zabójstwo Justina Biebera!

  Historia jak z filmu sensacyjnego! A to wszystko prawda!!!

  Wczoraj (środa, 12 grudnia) policja ujawniła materiały operacyjne dotyczące rozpracowania akcji uprowadzenia i zamordowania Justina Biebera!

  >>> Bieber chwali się swoim ciałem! Zobaczcie zdjęcia!

  Pod koniec listopada aresztowano byłego więźnia Marka Staake’a i jego siostrzeńca Tannera Ruane. To oni mieli przeprowadzić zabójstwo piosenkarza. Staake został wynajęty przez byłego kolegę z celi, Danę Martina.

  >>> Bieber aniołem! Zobaczcie galerię!

  Dana odsiaduje wyrok podwójnego dożywocia za zabicie i zgwałcenie 15-letniej dziewczynki w 2000 roku. Morderca od jakiegoś czasu miał obsesję na punkcie Justina Biebera – ma m.in. wytatuowaną podobiznę piosenkarza na nodze.

  Plan był taki, by Staaake i Tanner porwali Biebera podczas jego ostatniego pobytu w Nowym Jorku. Wcześniej jednak mieli zabić dla Dany Martina dwóch jego znajomych w Vermoncie.

  >>> Justin Bieber ma nową dziarę! Sprawdźcie!

  Plan zabójstwa został wyjawiony policji przez samego Martina, z nieznanych przyczyn. Wynajęci przez niego niedoszli zabójcy zostali zatrzymani zanim podjęli jakiekolwiek działania. Postawiono im zarzuty udziału w spisku mającym prowadzić do morderstwa.

  Dobrze, że wszystko tak się skończyło!

  Czwartek, 13. Grudnia 2012