Pozew o uznanie ojcostwa przeciw Britney

Mężczyzna podający się za młodszego brata jej byłego męża złożył w sądzie pozew przeciw piosenkarce!

Britney Spears stała się ofiarą afery z prawem o rodzicielstwo w tle.

Mężczyzna podający się za młodszego brata jej byłego męża, Kevina Federlina, złożył w sądzie pozew o uznanie rodzicielstwa starszego synka Britney Seana Prestona (7 lat). Twierdzi, że to on jest ojcem dziecka i chce odzyskać nad nim opiekę.

Okazuje się jednak, że człowiek podający się za Christophera Federlina to oszust! Naprawdę nazywa się Jonathan Lee Riches. Nie wiadomo, czemu podszywał się pod brata byłego męża Brit i co chciał w ten sposób osiągnąć. Jego dokumenty wpłynęły do sądu w zeszły wtorek (18 grudnia). Oprócz starania o „odzyskanie” ojcostwa, mężczyzna ubiegał się w nich także o ustanowienie zakazu zbliżania się Britney do jej syna, Seana Prestona, gdyż „jest ona niebezpieczna dla otoczenia”.

Mężczyzna oskarżył dodatkowo piosenkarkę o kradzież jego karty kredytowej, dzięki której mogła kupić archiwalne numery komiksów warte – uwaga – 4,5 miliona dolarów!

Sąd odrzucił żądania mężczyzny dwa dni po złożeniu przez niego wniosku. Rzecznik prasowy Britney odmówił komentarza, ale umówmy się – nie ma czego komentować. Ta sprawa jest śmieszna…

Sobota, 29. Grudnia 2012