Bieber i Cyrus o śmierci paparazzo

  Justin się za niego modli, Miley - poucza innych. Czy tragedia coś zmieni?

  Justin Bieber złożył kondolencje rodzinie tragicznie zmarłego fotografa. Kanadyjski gwiazdor ma jednak nadzieję, że ta śmierć doprowadzi do takich zmian prawa, żeby zapewnić bezpieczeństwo gwiazdom i paparazzim. Podobnego zdania jest także Miley Cyrus.

  +>>> W Nowy Rok zginął fotograf, który próbował zrobić zdjęcia samochodowi Biebera+

  „Mimo że nie byłem obecny przy tym tragicznym wypadku, to współczuję rodzinie i modlę się razem z nią za zmarłego” – oświadczył Bieber – „Mam nadzieję, że ta tragedia sprawi, że pojawią się rozwiązania prawne, które zapewnią bezpieczeństwo gwiazdom, przypadkowym przechodniom i samym fotografom”.

  „Mam nadzieję, że ten wypadek doprowadzi do zmian, bo paparazzi są niebezpieczni” – stanowczo stwierdziła Miley Cyrus – „Przecież mama uczyła, że nie wolno bawić się na ulicy. Ci fotografowie wprowadzają chaos”.

  +>>> Nicki Minaj grozi paparazzim+

  Przypomnijmy, że w Nowy Rok w Los Angeles został śmiertelnie potrącony fotograf, który na autostradzie próbował zrobić zdjęcia białemu ferrari należącemu do Justina Biebera. Kanadyjskiego gwiazdora nie było samochodzie. Auto pożyczył na przejażdżkę jeden z jego przyjaciół.

  Według tmz.com zabitym fotografem jest Chris Guerra, który na niecałą godzinę przed śmiercią miał powiedzieć swojemu przyjacielowi, że widział Biebera prowadzącego samochód po paleniu marihuany. Fotografa potrąciła 69-letnia kobieta, która jechała Toyotą Highlanderem.

  Jak myślicie, czy tragiczny wypadek faktycznie wymusi jakieś zmiany w wykonywaniu zawodu paparazzo, czy o tej śmierci szybko się zapomni?

  Czwartek, 03. Stycznia 2013