Demi Lovato odradza picie alkoholu

Sama świętowała Sylwestra kawą!

Po odwyku Demi Lovato stara się trzymać z daleka od wszelkiego typu uzależniających używek. Gwiazda prowadzi teraz tak „czyste” życie, że nie wypiła nawet tradycyjnej lampki szampana na Sylwestra, a toasty wznosiła kawą, którą piła małymi łyczkami.

+>>> Bieber, One Direction i Lovato rządzą!+

„*Jestem na plaży* z najbliższymi przyjaciółmi i popijam sobie kawę, a jeszcze dwa lata temu Sylwestra spędziłam, płacząc w ośrodku odwykowym przed telewizorem” – napisała na tweeterze Demi – „Odwyk jest cudowną rzeczą. Życie jest piękne, a Bóg jest wielki”.

Demi wystosowała także specjalne oświadczenie do swoich nastoletnich fanów, w którym zachęcała ich do zrezygnowania z picia alkoholu na sylwestrowej zabawie.

+>>> Demi Lovato w kiczowatej sukience [FOTO]+

„Przypominam wszystkim nastolatkom, że nie muszą pić w Sylwestra alkoholu, żeby dobrze się bawić” – zachęcała gwiazda – „*Bądźcie inni*. Bądźcie ostrożni i mądrzy. Ustalcie sobie cele na nowy rok”.

Demi Lovato trafiła na odwyk po tym jak nie mogła poradzić sobie z dwubiegunowym zaburzeniem afektywnym, narkotykami, bulimią i tendencją do samookaleczeń.

Myślicie, że k*toś posłucha jej apelu* i faktycznie zrezygnuje z alkoholu na imprezach?

Czwartek, 03. Stycznia 2013