Justin Bieber pali marihuanę?

W sieci pojawiły się FOTY Biebsa z czymś, co wygląda na jointa... Już chyba nie będzie wzorem dla nastolatek...

Justin Bieber nie wygląda, jakby był załamany rzekomym rozstaniem z Seleną Gomez. W serwisie TMZ pojawiły się zdjęcia, na których widać piosenkarza na imprezce w pokoju hotelowym – z czymś, co wygląda na skręta!

Fotki wykonano 2 stycznia w Newport Beach. Podobno to kumpel Biebsa, Lil Twist kręcił jointy dla Justina i kumpli. Później do towarzystwa dołączyła jeszcze dziewczyna – z pewnością nie była to Selena! – i została z chłopakami w hotelu na noc. Nie jest jednak powiedziane, że spędziła noc z Bieberem.

+>>> Wakacje Biebera w Meksyku. Wdzięczy się do aparatu [SWEET FOCIE;)]+

Zdjęcia opublikowano zaledwie parę dni po tym, jak +zginął fotograf, który polował na zdjęcia Justina+ na autostradzie. Przed śmiercią dzwonił do redakcji swojego pisma i twierdził, że widział Biebera palącego jointa za kółkiem samochodu. W chwili wypadku samochód Biebera prowadził jednak właśnie Lil Twist.

+>>> Bieber – Beauty and the Beat [TELEDYSK]+

Bieber od początku kariery był postrzegany jako wzór dla młodych ludzi – zachęcał do zdrowego stylu życia, mówił dużo o Bogu i modliwie… Te zdjęcia zdecydowanie mogą zburzyć ten wizerunek.
+>>> Zobacz foty Biebera palącego jointy w serwisie TMZ.com!+

Niedziela, 06. Stycznia 2013