Całusy od One Direction

Prosto z więzienia i ze stoku narciarskiego!;)

Do sieci trafił długo oczekiwany klip do utworu „Kiss You” One Direction. Chłopaki wcześniej publikowali jego zajawki, teraz światło dziennie ujrzał cały materiał. One Direction sporo w nim pokazują.

>>> Który z chłopaków z One Direction uważa się za buntownika?? Odpowiedź tutaj!

Wideo zostało nakręcone w konwencji planu zdjęciowego do klipu. Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles i Louis Tomlinson mają zatem dużo okazji do wygłupiania się.

„Koncept na ten klip to coś znacznie większego, niż do tej pory zrobiliśmy” – przyznał Zayn Malik – „Ten klip różni się od trochę od tego, co zrobiliśmy wcześniej. Jest bardzo zabawny. Świetnie bawiliśmy się przy jego realizacji”.

>>> One Direction nie będą promować prezerwatyw! Dlaczego?! KLIK!

W teledysku chłopaki przebierają się w różne stroje: są marynarzami, skazanymi za kratkami, narciarzami w stylu vintage, a także surferami – w tym przypadku członkowie *One Direction prężą gołe klaty i pokazują swoje tatuaże! *

W klipie można się doszukać nawiązań między innymi do Elvisa Presleya. Scena w więzieniu jest wzorowana na klipie do utworu „Jailhouse Rock” króla rock’n’rolla, a surfowanie przypomina sceny z jego filmu „Blue Hawaii”.

Wtorek, 08. Stycznia 2013