Złote Maliny zamiast czosnku dla wampirów

  Pattison i Kristen dostaną anty-Oskary?

  Ostatnia część wampirze epopei „Saga Zmierzch: Przed świtem. Część 2”, w której główne role zagrali Robert Pattinson i Kristen Stewart, dostała aż 11 nominacji w 10 kategoriach do nagrody Złotych Malin, czyli takich anty-Oskarów – nagród dla najgorszych filmów.

  >>> Sprawdźcie stylizacje Kristen Stewart z premier filmu… w której wyglądała najlepiej??

  Film został nominowany między innymi w kategorii najgorszy film i najgorszy sequel. Szansę na statuetkę dla najgorszego aktora i najgorszej aktorki mają także oczywiście Robert i Kristen.

  Film dostał tak dużo nominacji, mimo tego że okazał się ogromnym sukcesem kasowym. Historia o miłości wampira i kobiety zarobiła 814 milionów dolarów. Na jego produkcję wydano tylko 120 milionów. Film jest na 37 miejscu najbardziej kasowych obrazów wszech czasów.

  >>> Kristen Stewart śmieje się sama z siebie… Ma powody do śmiechu??

  Na Złotą Malinę ma szansę także Rihanna, która dostała nominację za drugoplanową rolę w filmie * „Battleship. Bitwa o Ziemię” *.

  >>> Mistrzem dziwacznych min zostaje… Obejrzyjcie foty!!

  Złote Maliny zostaną rozdane pod koniec lutego – na dzień przed Oskarami. Nie trudno domyślić się, że pierwsza gala nie cieszy się popularnością wśród aktorów i filmowców i nie przyciąga takiej uwagi, jak oskarowa noc.

  Oglądaliście „Zmierzch”? Dalibyście mu Oskara czy Złotą Malinę?

  Środa, 09. Stycznia 2013