Lady Gaga krytykuje Kelly Osbourne

  Ma rację?

  Lady Gaga wystosowała otwarty list do Kelly Osbourne, która ostatnio żaliła się, że fani Gagi nazywają ją grubą, twierdząc nawet, że z taką tuszą powinna się zabić. Mimo że celebrytka bardzo dba, żeby nie mieć nadwagi, i ostatnio wygląda bardzo dobrze, to spotyka się agresywną krytyką swojego wyglądu. Autorka „Born His Way” przeprasza za swoich fanów, ale wytyka celebrytce, że ona nie jest bez winy.

  >>> Kelly Osbourne w fioletowych włosach! Zobaczcie jak wygląda!

  „Nie mogę kontrolować moich fanów, ale zachęcam ich, żeby nie stosowali przemocy, bo to jest złe i bolesne” – napisała Gaga.

  >>> Lady Gaga nie przejmuje się swoją wagą! Czy to dobrze?? Obejrzyjcie fotki!

  Artystka rozumie sytuacją, w jakiej znalazła się Kelly, ale wskazuje jednocześnie, że celebrytka sama wybrała taką drogę kariery, która sprawia, że o współczucie dla niej trudno. Kelly Osbourne współprowadzi program „Fashion Police”, w którym ocenia wygląd innych znanych ludzi, często w sposób, który pozostawia wiele do życzenia.

  >>> Lady Gaga i The Rolling Stones!!! Obejrzyjcie galerię z ich wspólnego występu!!

  „Ten program oparty jest na krytyce i ocenie wyglądu, a to właśnie wygląd jest zwykle podstawą do napastowania i prześladowania innych ludzi” – napisała Gaga – „Sama żartujesz sobie z innych i wytykasz ich przed kamerą. To rodzi negatywne emocje”.

  >>> Lady Gaga wypoczywała na plaży w Portoryko! Obejrzyjcie zdjęcia!!

  Uważacie, że jest różnica między szydzeniem z innych w programie rozrywkowy i w prawdziwym życiu?

  Piątek, 11. Stycznia 2013