Bieber akustycznie i literacko

  Już zaraz premiery płyty i autobiografii!

  Początek 2013 roku okazuje się bardzo pracowity dla Justina Biebera. Kanadyjski gwiazdor wyda pod koniec stycznia autobiograficzną książkę i akustyczną wersję swojej płyty.

  >>> Zobacz występ Biebera TUTAJ!!!

  „Believe Acoustic” to jak sam tytuł wskazuje akustyczna wersja albumu „Belive” Biebera. Na krążku znajdzie się 11 utworów w tym 3 zupełnie nowe i niepublikowane wcześniej kompozycje. Będą nimi piosenki zatytułowane „Yellow Raincoat", „I Would" i „Nothing Like Us”. Ostatni kawałek został w całości napisany i wyprodukowane przez Justina.

  Tuż przed premierą płyty ukaże się zaś autobiograficzna książka zatytułowana „Justin Bieber. Dopiero się rozkręcam.” W książce, która liczy 240 stron, znajdzie się wiele zdjęć artysty.

  >>> Bieber na wakacjach! Obejrzyjcie zdjęcia!!

  „Dzielę się swoją historią, by pokazać innym, że jeśli uwierzy się w siebie i swój cel, wszystko jest możliwe” – przyznał Bieber.

  „Chcę podarować Wam wejście za kulisy mojego świata. Bywa męczący, ale nie przestaje mnie zaskakiwać i jest cudowny. Niesamowite, jak bardzo zmieniło się moje życie i jak wiele jeszcze mnie czeka. Dopiero się rozkręcam.” – deklaruje Bieber.

  >>> Bieber aniołem! Obejrzyjcie GALERIĘ!

  Posłuchajcie, jak Kanadyjczyk wypada akustycznie w utworze „As Long As You Love Me”. Czekacie na całą płytę w takiej wersji? A na autobiografię?

  Wtorek, 15. Stycznia 2013