Taylor Swift i Harry Styles w Wenecji?

Taki był plan, ale nie wypalił!

Na pierwszego lutego, czyli dzień urodzin Harry’ego Stylesa z One Direction jego – była już teraz dziewczyna – Taylor Swift zaplanowała romantyczny wypad do Włoch. Para miała pojechać do Wenecji, ale związek wcześniej się rozpadł.

>>> Taylor Swift bez stanika!! OBEJRZYJCIE ZDJĘCIA!!

Taylor chciała w wyjątkowy sposób spędzić 19 urodziny swojego chłopaka i dużo wcześniej zarezerwowała luksusowy hotel w Wenecji na 5 dni. Załatwiona była nawet przejażdżka gondolą kanałami tego słynnego włoskiego miasta. Do wyjazdu jednak pewnie nie dojdzie, bo Taylor i Harry rozstali się tuż po Nowym Roku.

>>> Taylor Swift GŁODZIŁA SIĘ? Dlaczego?? Odpowiedź tutaj!

Piosenkarka i aktorka miała nawet kupić swojemu chłopakowi drogie, szyte na miarę ciuchy ze sklepów na słynnej londyńskiej ulicy Savile Row i pamiątki po The Beatles. Przygotowania do romantycznego, wspólnego spędzenia urodzin Harry’ego wskazują, że Taylor nie planowała rozstania, a wydarzenia z Sylwestra, kiedy Styles miał powiedzieć o jedno słowo za dużo, musiałby spaść na nią jak grom z jasnego nieba.

>>> Taylor Swift pisze piosenki o rozstaniu z Harrym!! Klikajcie po szczegóły!!

Podobno Harry jest wzruszony tym, że Taylor zaplanowała tak wcześnie jego urodziny. Większe szanse ma chyba jednak obecnie spędzić je z Justinem Bieberem, z którym planuje wspólne, męskie wakacje. Taylor raczej do niego nie wróci. Przestała nawet nosić drogą torebkę, którą od niego dostała.

Wtorek, 15. Stycznia 2013