Bradley Cooper olał Taylor Swift

  Nie chciał z nią iść na randkę!

  Już parę dni po rozstaniu z Harrym Stylesem z One Direction Taylor Swift polowała na kolejnego chłopaka. Tym razem nastawiła swój celownik na aktora Bradleya Coopera. Ten jednak nie dał się ustrzelić i odmówił.

  >>> Taylor Swift bez stanika! To też nie pomogło w podrywie Bradleya? Zobaczcie zdjęcia!

  Taylor Swift poprosiła swoją przyjaciółkę Jennifer Lawrence – gwiazdę „Igrzysk śmierci”, żeby umówiła ją z Bradleyem Cooperem. Razem mieli pojawić się na rozdaniu Złotych Globów. Aktor jednak delikatnie, ale zdecydowanie odmówił.

  Według RadarOnline.com aktor nie miał najmniejszej chęci na taką randkę. Po pierwsze, Taylor ma złą reputację – seryjnie zmienia chłopaków, a potem pisze o nich piosenki. Na jej liście są Conor Kennedy, Taylor Lautner, Jake Gyllenhaal, John Mayer i Harry Styles.

  >>> Taylor Swift pisze piosenki o rozstaniu z Harrym! Klikajcie po więcej info!!

  Po drugie, aktor ma 38 lat i szuka związku z kimś w jego wieku, bo jest gotowy na coś stałego. Nie ma zatem zamiaru umawiać się z 16 lat młodszą piosenkarką. Cooper ostatnio rozstał się też ze swoją wieloletnią partnerką Zoe Saldaną.

  >>> Taylor Swift i Harry Styles w Wenecji? Ciekawi?? Wejdźcie tutaj…!

  Coraz częściej pojawiają plotki, że kolejnym bohaterem piosenek Taylor będzie jej ostatni chłopak Harry Styles. Dziwicie się, że Cooper nie chciał spotykać się z kobietą, dla której faceci są głównie tematem na tekst piosenki?

  Środa, 16. Stycznia 2013