Lady Gaga uczy psa rysować

Przymocowała mu mazaki do łap!

Lady Gaga słynie z ekstrawaganckich kreacji. Teraz jednak jej ekscentryczność chyba wzniosła się na szczyty. Według gazety The Sun autorka „Born This Way” zaczęła uczyć swojego psa rysować!

>>> Lady Gaga wypoczywała na plaży w Portoryko! Zobaczcie foty!!

Lady Gaga zapragnęła, żeby jej pies Fozzi, który jest labradoodlem, czyli hybrydą Labradora Retrievera z Pudlem, został artystą. Dlatego też gwiazda przyczepia mu pisaki do łap i stawia na kartce, żeby na niej rysował. Podobno w ten sposób sportretowana została cała ekipa Lady Gagi.

>>> Co wielkiego zamierza kupić Gaga?? Ciekawi?? Odpowiedź tutaj!

Fozzi towarzyszy też artystce podczas jej trasy koncertowej. Wiele gwiazd publicznie pokazuje się ze zwierzętami. Chihuahua stała się znakiem rozpoznawczym Paris Hilton, Kelly Osbourne zabiera swojego psiaka do Spa, gdzie robią mu kąpiele z owsa. W Polsce ostatnio najbardziej znanym psem stała się Ramona, suczka Kory – imię zwierzaka widniało na paczce z pół kilo marihuany, która przyszła na adres piosenkarki.

>>> Lady Gaga krytykuje Kelly Osbourne! Za co?? KLIK!!

Naukowcy często dawali małpom farby i mazaki, żeby analizować ich prace. Myślicie, że pies jest w stanie coś świadomie narysować?

Piątek, 18. Stycznia 2013