Romans Pattinsona i Stewart to żyła złota

  „Zmierzch” zarobił ponad miliard dolarów!

  Związek Roberta Pattinsona i Kristen Stewart – zarówno ten na ekranie i jak i poza nim – okazał się bardzo dochodowym biznesem. Magazyn Forbes opublikował listę filmowych par, na szczycie której znalazły się perypetie Belli i Edwarda, czyli kobiety i wampira. Trzy części „Zmierzchu” zarobiły w sumie ponad miliard dolarów.

  >>> Kristen Stewart śmieje się sama z siebie! Słusznie?? Sprawdźcie o co chodzi…

  „Jest coś niezwykłego w tych filmach. Ludzie czują się z nimi zjednoczeni” – przyznała Dorothy Pomerantz z Forbes.com – „*Dodatkowo para głównych bohaterów jest razem także poza ekranem”.*

  >>> Kristen Stewart przebrana za szachownicę! Zobaczcie!!

  Robert i Kristen zarobili 1,17 miliarda dolarów, deklasując kolejne pary (nawet jakby wynik podzielić przez trzy). Pattinson do zestawia załapał się dwa razy – dzięki roli w filmie „Woda dla słoni”, gdzie zagrał razem z Reese Witherspoon, trafił na 10 miejsce w podsumowaniu, z wynikiem 59 milionów dolarów.

  Parą na ekranie i w życiu prywatnym są też Miley Cyrus i Liam Hemsworth, którzy zagrali razem w filmie „Ostatnia piosenka”. Obraz zarobił w USA 63 miliony dolarów, co dało ósme miejsce tej parze.

  >>> Mistrzem dziwacznych min zostaje… SPRAWDŹ TUTAJ!

  Robert Pattinson i Kristen Stewart już dwukrotnie rozstawali się w życiu osobistym. Obecnie nie są parą. *Myślicie, że zejdą się, żeby zarobić kolejne miliony? *

  Sobota, 19. Stycznia 2013