Lindsay Lohan spotyka się jednak z liderem The Wanted?

  Ona wciąż sugeruje, że tak. On zaprzecza. Kto mówi prawdę?

  Lindsay Lohan po raz kolejny starała się podsycić plotki o tym, że spotyka się z przystojnym wokalista zespołu The Wanted, tym razem wrzucając na Instagram ich wspólne zdjęcie.

  >>> Lindsay Lohan na premierze filmu! Zobaczcie jak wyglądała!

  Na fotce zrobionej do lustra przez rudowłosą aktorkę widać, jak razem się wygłupiają – ona pokazuje znak Viktorii, a on figlarnie wygląda zza jej pleców. Łatwo dostrzec, że para dobrze się ze sobą bawi.
  Plotki o romansie pary krążą już jakiś czas. Gwiazdy były widywane razem kilkukrotnie pod koniec ubiegłego roku. Wtedy też Lindsay wdała się w jednym z nowojorskich klubów w bójkę z inną kobietą. Panie rzekomo pobiły się właśnie o Maxa…

  >>> The Wanted: “Uwolnić Lindsay!” O co chodzi?? KLIK!!!

  Para odwiedziła też razem Londyn, gdzie Lindsay poznała rodziców George’a. Pożywką dla plotek jest też fakt, że wokalista The Wanted nie szczędzi ciepłych słów pod adresem Lohan: To dobra dziewczyna – zapewnia.

  Nie chce jednak potwierdzić ich romansu. Na wrzucone na Instagram wspólne zdjęcie i szum jakie wywołało zareagował błyskawicznie i uciął spekulacje komentując całą sprawę na Twitterze. Napisał krótko: „Plotki…To wszystko”. Jak myślicie, kto mówi prawdę – ona czy on?

  Środa, 23. Stycznia 2013