Rihanna dała kelnerowi 200 dolarowy napiwek!

  Wokalistka po raz kolejny zaszalała w klubie. Czy ona kiedyś przestanie?

  Barbadoska wokalistka zaskoczyła swoją hojnością jednego z kelnerów Laugh Factory Comedy Club w Los Angeles. Szczęściarz nie tylko miał przyjemność obsługiwać jedną z najsłynniejszych piosenkarek na świecie, ale i zarobił ekstra 200 dolarów.

  >>> Chris Brown i Rihanna w jednym łóżku? Zobaczcie foty!!!

  Rihanna wpadła do klubu razem z szóstką przyjaciół, by zobaczyć występ komika Dane’a Cooka. Kiedy towarzystwo zbierało się do wyjścia przy stoliku pojawił się kelner, by uregulować wynoszący 80 dolarów rachunek. Wtedy* wokalistka zapytała go, jaki był najwyższy napiwek, jaki kiedykolwiek dostał. Kelner po chwili zastanowienia przyznał, że było to sto dolarów.* Wówczas Riri włożyła mu w rękę 200 dolarów mówiąc: „W takim razie najwyższy napiwek w swoim życiu dostałeś ode mnie!”

  >>> Rihanna i Chris Brown nagrywają razem!! Sprawdźcie szczegóły!!!

  Barbadoska wokalistka znana jest z ostrego imprezowania i nietypowych zachowań w klubach. Riri lubi hojnie obdarowywać towarzyszy balangowania. Nie raz chwaliła się zdjęciami, na których obsypuje dolarami tancerki i striptizerki. Czy takie zachowania dobrze świadczą o jej charakterze?

  Środa, 23. Stycznia 2013