Taylor Swift spełnia marzenia

  Spotkała się z chorą na raka fanką

  Taylor Swift spełniła marzenie swojej chorej na raka fanki i zjadła z nią lunch. Dziewczyna dostała też od gwiazdy kosz prezentów.

  Kayla Kincannon jest 17-latką z Michigan w USA, która choruje na raka piersi. Jej marzeniem było spotkać się z Taylor Swift. Rodzice zorganizowali akcję, dzięki której informacja ta mogła dotrzeć do gwiazdy. Po miesiącu kampanii Taylor spotkała się z Kaylą.

  >>> Taylor Swift bez stanika! Zobaczcie fotki!

  „Spotkaliśmy się z Taylor i jej mamą. Siedzieliśmy i gadaliśmy. Potem zjedliśmy lunch. Wszystko trwało 2 godziny” – zachwycał się spotkaniem ojciec chorej dziewczyny – „Taylor jest najsłodsza i twardo stąpa po ziemi. To spotkanie to więcej, niż oczekiwaliśmy. Dziękuję wszystkim.”

  >>> Taylor Swift i Harry Styles w Wenecji? O co chodzi? KLIK!

  Pojawiły się też plotki, że Taylor może wrócić do Harry’ego Stylesa z One Direction. Para rozstała się miesiąc temu, ale podobno na Harry’ego nie można się długo gniewać, a Taylor postanowiła dać mu więcej swobody i nie przejmować się przyszłością związku, a cieszyć się nim w danej chwili. Spekuluje się, że oboje mogą pojawić się razem NRJ Music Awards w Cannes.

  >>> Bradley Cooper olał Taylor Swift! Sprawdźcie szczegóły!

  Myślicie, że Taylor Swift zrobiła to z potrzeby serca czy dlatego, że dobrze wygląda to wizerunkowo? Napiszcie nam, co sądzicie

  Piątek, 25. Stycznia 2013