Miley Cyrus bez stanika

  Nie chce być jak Rihanna i Nicki Minaj!

  Miley Cyrus trafiła na okładkę amerykańskiej edycji magazynu Cosmopolitan. Piosenkarka i aktorka dalej kreuje się na dorosłą i odważną, dlatego też na okładce można zobaczyć ją w białej marynarce, bez stanika. Gwiazda przyciska do siebie poły marynarki tak, żeby piersi były bardziej widoczne i rzuca wszystkim wyzywające spojrzenie.

  >>> Miley Cyrus w łóżku z Harrym Stylesem! O co chodzi? Odpowiedź tutaj!

  W wywiadzie dla magazynu Miley bardzo wychwala swojego chłopaka Liam Hemswortha, opisując go za bardzo atrakcyjnego. Para poznała się w 2009 roku na planie filmu „Ostatnia piosenka”. Od roku Miley i Liam są zaręczeni.

  >>> Miley Cyrus zrezygnowała z roli przez chłopaka! Sprawdźcie dlaczego!

  „Na pierwszym miejscu jest mój związek z Liamem. To on daje mi najwięcej pewności w niepewnej rzeczywistości” – zapewnia Miley – „No i do tego kiedy na niego patrzę, to myślę sobie: o Boże, jaki on seksowny!”.

  „Kiedyś podkręciłam ogrzewanie w basenie, który zaczął parować. Liam rozebrał się i wskoczył do niego. Szybko zrobiłam zdjęcia i ustawiłam sobie jaka tapetę w telefonie. Potem znajomi pytali mnie, kim jest ten przystojniak” – zdradziła Miley.

  >>> Miley Cyrus nie cierpi… Dowiedzcie się kogo!

  Drugą najważniejszą rzeczą w życiu Miley jest jej kolejna płyta. Gwiazda zapewniła też, że udało jej wydorośleć i zerwać z wizerunkiem disnejowskiej księżniczki.

  „Nie chcę być jak Rihanna lub Nicki Minaj. To nie mój styl. Jak dorastałam, słuchałam Nelly’ego, ojciec puszczał mi Dolly Parton i Johnego Casha, a mama słuchała metalu. To mnie ukształtowało” – przyznała gwiazda.

  Poniedziałek, 28. Stycznia 2013