Chris Brown i Frank Ocean pobili się!

  O co poszło?

  Chris Brown wdał się w bójkę z Frankiem Oceanem w studiu nagraniowym. Podobno Ocean nie chciał wypuścić Browna ze studia i doszło do przepychanek, które zakończyły się bijatyką.

  >>> Chris Brown palił marijuanę… Jakie będą tego konsekwencje? Sprawdźcie!

  Według TMZ, kiedy Chris Brown opuszczał Westlake Recording Studios w Los Angeles, na drodze stanął mu Frank Ocean. Chris wyciągnął rękę, żeby się przywitać. Wtedy znajomy Oceana rzucił się na niego. Na to zareagował znajomy Chrisa, który uderzył napastnika.

  >>> Który fajniejszy: Chris Brown czy Bow Wow? Zobaczcie fotki!

  Chris odepchnął Franka, który zagradzał mu drogę i mężczyźni zaczęli się bić. Kiedy przyjechała policja, Chrisa Browna już nie było. Ocean twierdzi zaś, że to on jest ofiarą napaści, w której ucierpiał.

  „Zostałem zaatakowany przez Chrisa Browna i paru jego kolesi” – napisał na Twitterze Ocean – „Mam rozwalony palec i nie mogę grać obiema rękami na Grammy”.

  >>> Chris Brown wkracza do świata mody! O co chodzi? KLIK!

  Rozdanie nagród Grammy jest za dwa tygodnie. Frank powinien wydobrzeć do tego momentu. Trudno na razie ustalić, co było przyczyną awantury. Podobno Frank miał powiedzieć: „To moje studio, to moje miejsce” tuż przez bijatyką. Ale to jeszcze żaden powód do rękoczynów. Jak myślicie, o co poszło muzykom?

  Poniedziałek, 28. Stycznia 2013