Rihanna szczerze o Chrisie Brownie

  Jednak są razem! Czemu przyjęła go z powrotem?

  W wywiadzie dla magazynu Rolling Stone Rihanna przyznała, że spotyka się z Chrisem Brownem, ale muzyk nie będzie miał taryfy ulgowej i jak coś zepsuje, to go pogoni.

  >>> Chris Brown i Rihanna w jednym łóżku? Zobaczcie fotki!

  „Zdecydowałam, że ważniejsze jest dla mnie moje szczęście. Nie chciałam się sugerować tym, co mówią inni. Nawet jeśli to błąd, to jest to mój błąd” – zapewniła Rihanna – „Wolę żyć tak, jak ja chcę i przyjąć krytykę.”

  „Chris się zmienił. Nie ma teraz też już tego komfortu, żeby coś zepsuć. Nie mogą zagwarantować, że wszystko będzie super, ale wiem, że Chris brzydzi się tym ,co zrobił. Gdybym nie była tego pewna, to bym z nim nie była” – przyznała RiRi.

  >>> Rihanna za bardzo ufa Chrisowi? Przeczytajcie o tym więcej…

  „Teraz jest inaczej. Nie kłócimy się, rozmawiamy za to. Jesteśmy dla siebie ważni. Wiemy, gdzie dokładnie teraz jesteśmy, i nie chcemy tego stracić” – szczerze wyznała Rihanna – „Ludzie widzą nas w klubie, w pracy i myślą, że wiedzą, jak jest. A mają tylko pojedyncze puzzle i z zewnątrz ta układanka może wyglądać źle”.

  >>> Rihanna dziewczyną Bonda? Ciekawi o co chodzi? KLIK!

  Związek Chrisa Browna i Rihanny budzi duże kontrowersje, ponieważ w 2009 roku muzyk pobił Barbadoskę. Świat obiegły policyjne zdjęcia Rihanny z mocno opuchniętą twarzą. Na znak protestu i solidarności z ofiarą wiele stacji radiowych przestało wówczas grać kawałki Chrisa Browna.

  Myślicie, że Rihanna podjęła słuszną edycję, żeby wrócić do Chrisa Browna?

  Czwartek, 31. Stycznia 2013