Zwierzenia Carly Rea Jepsen

  Co jest dla niej najważniejsze?

  Carly Rea Jepsen trafiła na marcową okładkę magazynu „Seventeen”. Pismo zamieściło także wywiad z piosenkarką, w którym Jepsen zdradza, ile znaczą dla niej jej chłopak i Justin Bieber oraz opowiada o trudnych początkach.

  >>> Carly Rae Jepsen dementuje plotki! Jakie? Sprawdź!

  „Kiedy spotykasz właściwą osobę, to wiesz, że to ona. Byłam bardzo zajęta, ale udało mi się spotkać wyjątkową osobę, która mnie wspiera” – przyznała Carly Rea, która spotyka się z piosenkarzem Matthew Komą.

  >>> Carly Rae Jepsen w Japonii! Zobaczcie jak wyglądała!

  „Na studiach było kiepsko. Wiedziałam, że chcę pisać piosenki, ale zupełnie nie miałam pomysłu na karierę. Jednocześnie jednak brałam jakiekolwiek prace, żeby popłacić rachunki i móc zrealizować swoje marzenia” – zapewniła gwiazda, opowiadając o trudnych początkach swojej kariery.

  >>> Kreacje Carly Rae Jepsen! Sprawdźcie to!

  „Justin Bieber może być wzorem. Bardzo ciężko pracuje, ale dobrze się bawi. Kiedy byłam w Paryżu, żeby promować moja płytę, to wstawałam o 4 rano, żeby pozwiedzać miasto. To był jedyny moment, kiedy miałam na to czas, ale chciałam, żeby to miejsce zapadło mi w pamięć. Tak właśnie robi Biebs” – powiedziała Jepsen.

  Wierzycie, że wystarczy czegoś bardzo chcieć i bardzo się starać, żeby to osiągnąć?

  Wtorek, 05. Lutego 2013